23 серп. 2023

МОН запрошує на щорічну освітню конференцію

25 серпня 2023 року Міністерство освіти і науки проведе щорічну освітню конференцію, на якій спільно з топспікерами будуть обговорюватись важливі питання освітньої сфери. Проведення заходу здійснюється за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
21 серп. 2023

Для дітей з аутизмом та синдромом дефіциту уваги створили мобільний тренажер

ІТ-фахівець Олександр Костєв створив для дітей із розладами аутистичного спектра та синдрому дефіциту уваги і гіперактивності безкоштовний мобільний застосунок BrainyTrain, в якому доступні дві мінігри: Memo й таблиці Шульте, що допоможуть покращити пам'ять та концентрацію.
18 серп. 2023

Готовність до 1 класу: 17 навичок, які можна «підтягнути» за літо?

Ще трохи часу і дитина вперше піде до школи. Що ще можна встигнути? Навчити дитину абетки? Призвичаїти брати їжу з ланчбокса? А може, тренувати шукати інформацію, як роблять у Канаді? Зібрали для вас іноземні способи підготувати дитину до школи, які можуть використати українські батьки.
16 серп. 2023

Освітні заклади запрошують долучитися до створення Алей пам’яті Героїв

Платформа пам’яті Меморіал започатковує нову традицію вшанування полеглих Героїв до Дня захисників і захисників України. Глобальна мета — висадити на території всіх освітніх закладів нашої країни калинові алеї. Кожен кущ символізуватиме одну загиблу людину, яка віддала своє життя за Україну, за кожного з нас.
14 серп. 2023

Чому важливо навчати дитину гуманно ставитись до тварин?

Гуманне ставлення до тварин – важлива частина виховання. Психологи стверджують, що діти, які проявляють жорстокість до тварин, схильні до також поведінки до людей у майбутньому. А ті, які проявляють у поведінці доброту, увагу, справедливість та милосердя до тварин, будуть уважні та шляхетні до людей. Психологиня благодійного фонду Голоси дітей Поліна Старцева надає рекомендації батькам, як навчати дитину гуманно ставитись до тварин.
10 серп. 2023

UNICEF Ukrainе презентував мультфільм про основи протимінної безпеки

В умовах війни найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. В цьому контексті особливого значення набуває вивчення основ поводження з вибухонебезпечними предметами. UNICEF Ukrainе спеціально для дітей від 5 до 9 років створив мультфільм «Лісовий скарб» про основи протимінної безпеки. Про це повідомили EdCamp Ukraine.
9 серп. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
7 серп. 2023

Освітян запрошують на вебінар «Діти з родин військовослужбовців: як ми можемо їх підтримати?

10 серпня о 17:00 відбудеться відкритий онлайн-вебінар «Діти з родин військовослужбовців: як ми можемо їх підтримати?». Захід буде корисним педагогам, викладачам, вихователям та соціальним працівникам.
7 серп. 2023

Безпека в соціальних мережах: гайди для батьків

Інтернет міцно увійшов в повсякденне життя людей. Це захопливий та цікавий світ, якій дозволяє дізнаватися різну інформацію, знайомитись з іншими людьми, спілкуватися з друзями, грати в ігри, дивитися фільмі, при цьому знаходитись в різних місцях. Водночас інтернет приховує безліч загроз, особливо він може бути небезпечним для дітей.
7 серп. 2023

Яким бачать навчальний процес в залежності від регіону країни: прогноз від МОН

До початку нового навчального року залишилось менше ніж місяць. До якого формату навчання готуватися учасникам освітнього процесу розповів в ефірі телемарафону заступник Міністра освіти і науки України Андрій Сташків.