24 вер. 2023

З Днем Дошкілля України!

Шановні працівники дошкілля! Вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам нескінченного терпіння, адже саме Ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Бажаємо, щоб те, що Ви віддаєте усім дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!
21 вер. 2023

Освітній серіал "Обережно! Кібершахраї!"

Проходження освітнього курсу та отримання сертифікатів
20 вер. 2023

«Мрія» допомагатиме дитині, батькам і вчителям

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров прогнозує, що застосунок «Мрія» охопить дуже велику кількість користувачів, бо має великий потенціал. Про це він заявив під час заходу для медійників "Редколегія. Саміт".
19 вер. 2023

20 вересня відбудеться Форум якості освіти для освітян

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України запрошує освітян на Форум якості освіти, ключовою метою якого стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.
17 вер. 2023

Фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

З 18 вересня розпочинається ІІ (фінальний) етап фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Захід зібрав в єдиному педагогічному колі науку й практику українського дошкілля. Презентації найсучасніших досвідів імплементації Базового компонента дошкільної освіти будуть транслювати з 18 до 22 вересня о 13.00 за посиланням.
16 вер. 2023

Освітній Український Простір організував зустріч для дітей

Практичний психолог закладу прийняла участь в данному заході
15 вер. 2023

ДСЯО презентувала посібник «Впроваджуємо інклюзію у закладі освіти»

Державна служба якості освіти у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) розробили посібник «Впроваджуємо інклюзію у закладі освіти», який покликаний допомогти керівникам шкіл у створені якісного інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.
13 вер. 2023

Серпнева 2023: Дошкілля

На Серпневій конференції спілкувалися про наймолодших — дошкільнят та їхніх вихователів. Обговоренню присвятили окрему панель — Дошкілля.
11 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
8 вер. 2023

Правила безпеки

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми