25 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
22 груд. 2023

Проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності

З учасниками освітнього процесу проведені інструктажі з питагь безпеки життєдіяльності
21 груд. 2023

Як навчати дітей мінної безпеки

18 грудня 2023 р. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з МОН, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти.
18 груд. 2023

МОН: чи відбудуться новорічні святкові ранки у школах і садках

Традиційно перед Новим роком у школах та дитячих садках проводять святкові ранки та виступи. Але в умовах війни доцільність проведення таких заходів постає під питання, оскільки не всі заклади забезпечені укриттями на випадок повітряної тривоги.
15 груд. 2023

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до різдвяних та новорічних свят "Різдвяна мрія"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до різдвяних та новорічних свят "Різдвяна мрія".
11 груд. 2023

Оголошено переможців Радіодиктанту національної єдності-2023

Переможцями Радіодиктанту національної єдності-2023 стали дві учасниці, які написали радіодиктант без жодної помилки, - Галина Шура та Христина Гоянюк.
8 груд. 2023

В «Житомирській політехніці» презентували дитячу комп’ютерну гру про безпеку «Агент 112»

У Державному університеті «Житомирська політехніка» презентували комп’ютерну гру для дітей про безпеку «Агент 112».
6 груд. 2023

Пенсія в 55: педагоги також мають право на достроковий вихід на пенсію

В Україні, як і в багатьох інших країнах, пенсійний вік становить 60 років для жінок і 65 років для чоловіків. Однак, є випадки, коли можна вийти на пенсію раніше.
5 груд. 2023

з 1 грудня стартовала реєстрація на курси до Всесвітнього онлайн-університету від Prometheus

Платформа Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет, де безоплатно українською мовою будуть доступні онлайн-курси від провідних університетів світу.
4 груд. 2023

Для дітей та дорослих презентували психологічну гру «Сила усмішки»

ГО «Смарт освіта» спільно з дитячою та сімейною психологи нею Світланою Ройз створили безплатну психологічну гру для дітей та дорослих «Сила усмішки». Гра сприятиме розслабленню, налагодженню тіснішого контакту з тілом та емоційному зціленню.