23 жовт. 2023

Комітет ВР підтримав проєкт програми розвитку та поширення української мови

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав проєкт Державної цільової програми розвитку та поширення української мови й ухвалив рішення звернутися до Кабінету міністрів з пропозицією його затвердження.
20 жовт. 2023

25 жовтня відбудеться щорічний тест із медіаграмотності

25 жовтня відбудеться щорічний тест із медіаграмотності, який організовує національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» до Глобального тижня медіаграмотності 23–29 жовтня. Це вже вдруге Україна приєднується до цієї ініціативи.
18 жовт. 2023

У Києві відбудеться освітній форум «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації»

Тренінговий центр ГС «Освіторія» запускає новий напрям роботи — дошкілля. У межах цього напряму 16 жовтня у Києві відбудеться освітній форум «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації» за участі заступниці міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової.
16 жовт. 2023

Особистий професійний блог педагога: дизайн, контент, просування

Консультація для педагогів
10 жовт. 2023

Здорове харчування - це важливо!

Важливість турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування
9 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.
6 жовт. 2023

Традиційний Радіодиктант національної єдності відбудеться на День української писемності та мови, який вперше відзначатиметься 27 жовтня.
4 жовт. 2023

Google розширив програму “Безпека дітей в інтернеті” для України

Google 29 вересня заявив, що розширює програму “Безпека дітей в інтернеті” в Україні та представив нові ініціативи, спрямовані на підвищення цифрової обізнаності та забезпечення онлайн-безпеки дітей.
3 жовт. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року
2 жовт. 2023