5 вер. 2023

Важливо

Інформаційна кампанія МОЗ України разом з Центром громадського здоров'я "Знай про інсульт"
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
1 вер. 2023

З Днем знань та початком навчального року!

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань
1 вер. 2023

Вітання начальника Управління освіти

Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
31 серп. 2023

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ №1 (в онлайн форматі)

1 серпня 20233 року відбулась настановча педагогічна рада №1 педагогів закладу освіти у режимі онлайн за допомогою сервісу ZOOM.
31 серп. 2023

В рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» доправлено понад 15 тисяч дитячих книжок

У Черкаську та Харківську області доправили понад 15 тисяч книжок в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу». Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в Телеграмі.
30 серп. 2023

Для дітей створили терапевтичну гру “Невидимі дари: знаходь свою силу”

Дитяча психологиня Світлана Ройз спільно з ГО «Смарт освіта» презентували дитячу терапевтичну гру «Невидимі дари: знаходь свою силу», що покликана допомогти встановити гармонійні стосунки самим із собою, сприятиме розвитку самопізнання та пошуку шляхів для емоційного зцілення. Про це повыдомляють на "НУШ".
28 серп. 2023

Освіта і наука майбутнього України: підсумки Серпневої конференції для освітян

25 серпня 2023 року Міністерство освіти і науки провело щорічну Серпневу освітню конференцію, що об’єднала фахівців із різних галузей освіти, державних лідерів, міжнародних партнерів, представників громадськості та молоді на одній платформі.
28 серп. 2023

Як захистити дитину під час онлайн-навчання: поради від кіберполіцейських

Перед початком нового навчального року кіберполіцейські надали поради батькам, як захистити школярів в інтернеті, та нагадали основні правила кібергігієни.
25 серп. 2023

Чи мають право батьки забирати дитину з укриття дитсадка під час повітряної тривоги: відповідь експерта

Фахівці Українського інституту розвитку освіти продовжують надавати експертні відповіді на питання в рубриці «Запитати у Фахівця», створеної в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», що реалізує ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine).