Комунальний заклад " Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 123 комбінованого типу Харківської міської ради"

Освітній процес

основні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

1. Розпочати детальне вивчення основних концептуальних положень SТRЕАМ- освіти дошкільників як нового інтеграційного підходу до розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку.
  2. Удосконалювати роботу щодо розвитку екологічної свідомості у дітей засобами пошуково-дослідницької діяльності, спрямованих на збалансований інтелектуальний розвиток особистості дитини;
  3. Продовжувати формувати мовленнєву компетентність дошкільників на основі створення якісного освітнього середовища, відповідно до принципів наступності закладу дошкільної освіти – початкової освіти «Нової української школи» в умовах реформування освіти.