28 бер. 2024

У застосунок Дія додано документи про освіту

Відтепер документи про здобуту освіту різних рівнів стають доступними в застосунку Дія в розділі «Документи».
27 бер. 2024

Відеопоради для розвитку дошкільнят від МОН і ЮНІСЕФ

Спільно з представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) МОН презентує проєкт «Гратися і не боятися» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». Це серія відеопорад, що допоможуть батькам розвивати своїх дошкільнят, навчати їх давати раду емоціям і заспокоюватись у стресових ситуаціях.
25 бер. 2024

Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок".
22 бер. 2024

Безпека дітей в Інтернеті

«Досліджуймо цифровий світ разом»
20 бер. 2024

Міжнародний день щастя!

Вітаємо всіх з цім днем.
18 бер. 2024

Уряд схвалив програму забезпечення розвитку та функціонування української мови до 2030 року

Кабінет Міністрів у пʼятницю, 15 березня, схвалив розроблену Міністерством культури та інформаційної політики Державну цільову національно-культурну програму забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року.
15 бер. 2024

Атестація 2024 року!

У закладі відбулася атестація педагогічних працівників.
13 бер. 2024

Український інститут книги запрошує взяти участь в акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

Український інститут книги (УІК) запрошує долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».
11 бер. 2024

Участь у всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Марії Примаченко.

Вихованці закладу прийняли участь у конкурсі.
9 бер. 2024

Національна бібліотека для дітей ініціювала поетичний марафон до дня народження Тараса Шевченка

Національна бібліотека для дітей з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка ініціювала поетичний марафон “Поезія без меж”.