В рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» доправлено понад 15 тисяч дитячих книжок

31 серп. 2023
У Черкаську та Харківську області доправили понад 15 тисяч книжок в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу». Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в Телеграмі.

"Також днями доїхало ще чимало книг до українського навчального центру «Лелека» у місті Оснабрюк, що у Німеччині. Наразі в активній фазі підготовки до відправлення літератури до Рівненщини, Одещини, Миколаївщини та Запоріжжя", - йдеться у повідомленні.

Благодійна акція «Українським дітям – українську книгу» реалізується Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента, Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством закордонних справ.