26 черв. 2023

Практичний психолог закладу Гіль Л.А. прийняла участь у міжнародному заході «Tavole e festa»

"Tavole e festa" - зустріч для просування культури волонтерства та активної громадянської позиції, а також для зміцнення екологічної та соціальної стійкості.
23 черв. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові матеріали для розвитку дошкільнят

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
21 черв. 2023

До ВР подано законопроєкт, який регулюватиме відповідальність за булінг

До профільного комітету Верховної Ради України подано законопроєкт № 9400, який регулюватиме відповідальність за цькування.
19 черв. 2023

Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

З 19.06.2023 по 23.06.2023 Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.
19 черв. 2023

Про українські казки, 10 фактів ,які ви не знали

Які герої найчастіше зустрічаються в українських казках.
18 черв. 2023

День Батька

День батька можна назвати справжнім "професійним" святом всіх татусів. Раніше офіційного свята татусів в Україні не існувало, хоча неформально батьків часом вітали в третю неділю червня, а інколи в третю неділю вересня. Так було до 2019 року, коли президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким було започатковано офіційне святкування Дня батька. Припадає воно щороку тепер на третю неділю червня.
16 черв. 2023

Консультація для педагогів

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
15 черв. 2023

До уваги батьків!

Час здійснювати ваші бажання разом з Карткою харків`янина!
14 черв. 2023

Всесвітній День донора

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та / або її компонентів.
13 черв. 2023

Літній челендж до Міжнародного дня захисту дітей «Нехай здійснюються всі дитячі мрії!»

01 червня 2023 року відкрито доступ до матеріалів літнього челенджу до Міжнародного дня захисту дітей «Нехай здійснюються всі дитячі мрії!».