Для дітей з аутизмом та синдромом дефіциту уваги створили мобільний тренажер

21 серп. 2023
ІТ-фахівець Олександр Костєв створив для дітей із розладами аутистичного спектра та синдрому дефіциту уваги і гіперактивності безкоштовний мобільний застосунок BrainyTrain, в якому доступні дві мінігри: Memo й таблиці Шульте, що допоможуть покращити пам'ять та концентрацію.

За словами розробника, думка створити якісний український продукт для дітей виникла давно, однак її реалізація прискорилась з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України. Діти, а особливо діти з особливостями розвитку, найбільше страждали від труднощів нової реальності, що позначалося на їхньому розвитку. Займатися дітей спонукає мотивація. А найдоступніша мотивація – це гаджети. Тому важливо було створити продукт, аби час, проведений з гаджетом, був максимально корисним.

Розробник наголошує, що гра не займає багато місця на телефоні. Він не містить реклам та інших відволікаючих факторів. Звантажити додаток можна безкоштовно, скориставшись

На цей час доступно дві гри:

• Перша – за мотивами відомої гри Memo, де розкладена певна кількість карт із зображеннями донизу, а завдання користувача — знайти й зібрати всі пари, запам'ятовуючи, де які карти були.
  • Друга – таблиці Шульте, що ідеально підходять для розвитку уваги, концентрації та посидючості дитини.

Наразі розробник працює над розширенням функціонала застосунку, аби діти могли граючись із задоволенням, покращувати пам’ять та увагу.