Освітян запрошують на вебінар «Діти з родин військовослужбовців: як ми можемо їх підтримати?

7 серп. 2023
10 серпня о 17:00 відбудеться відкритий онлайн-вебінар «Діти з родин військовослужбовців: як ми можемо їх підтримати?». Захід буде корисним педагогам, викладачам, вихователям та соціальним працівникам.

Вебінар модеруватиме медіаторка, психологиня-практик, тренерка проєкту «Мирна школа» та мати військовослужбовця Альона Копіна, яка поділиться методиками роботи з дітьми, чиї батьки зараз на фронті, та розбере окремі запити від учасників.

Під час заходу учасники обговорять:

• що відбувається в житті рідних військовослужбовців;
  • які слова та поведінка педагога підтримують дітей військовослужбовців, їхніх родин;
  • досвід, який мають педагоги у своїй практиці спілкування з дітьми та рідними військовослужбовців.

Після онлайн-зустрічі учасники отримають знання та розуміння культури спілкування з родинами військовослужбовців і дізнаються, як висловити свою підтримку.

Для того, щоб взяти участь у вебінарі, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.