24 трав. 2022

Сьогодні Харківській метрополітен поновлює перевезення пасажирів

З метою забезпечення життєдіяльності міста з 7:00 у вівторок, 24 травня, на всіх трьох лініях Харківського метрополітену почнуть курсувати електропоїзди, а станції відновлять прийом пасажирів.З повним переліком вестибюлів, які працюватимуть, та пішохідних виходів з підвуличних переходів можна ознайомитися на сайте метрополітену!.
23 трав. 2022

Навчання в умовах воєнного стану

Сергій Шкарлет розповів про початок одинадцятого тижня навчання в умовах воєнного стану.
23 трав. 2022

Онлайн-семінар для керівників закладів дошкільної освіти

"Організація роботи закладу дошкільної освіти в умовах воєнного часу" - управління Державної служби якості освіти у Харківській області Основні питання, що розглядалися: 1. Яким чином здійснюється організація освітнього процесу для дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану? 2.Як може здійснюватися виплата заробітної плати працівникам закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану в Україні? 3.Як зарахувати дітей із числа внутрішньо переміщених осіб до закладів дошкільної освіти? 4.Режим роботи закладу дошкільної освіти
17 трав. 2022

Шановні батьки!

20 травня в педагогічному ліцеї № 4 о 10.00 годині та в ЦДЮТ № 3 о 12.00 годині для дітей різного віку відбудеться розвага з аніматорами.
15 трав. 2022

З понеділка у Харкові запускають громадський транспорт

Наземний громадський транспорт розпочне курсувати вже з понеділка, 16 травня.
14 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
10 трав. 2022

«Сучасне дошкілля під крилами захисту»: руханки та відеозаняття з хореограіфї для дошкільнят

Команда Міністерства освіти і науки додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Вони стануть у пригоді педагогам і батькам. Матеріали містять вправи для розвитку логічного мислення для дітей різного віку від Вікторії В’юник, руханки та відеозаняття з хореографії від Євгенії Цюкало, розвивальні відеозаняття від членів ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» з міст Покров та Ковель.
9 трав. 2022

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

Шановні учні та батьки! Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова - 03 червня 2022 року. У зв’язку з активними бойовими діями, урочисті заходи у школах після завершення навчального року: останній дзвінок та випускний, не проводитимуться. Видача документів про освіту здійснюватиметься школами з урахуванням поточної воєнної ситуації, дотримання заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу. Про порядок видачі документів буде повідомлено пізніше.
8 трав. 2022

Привітання ветеранів Київського району з Днем Перемоги!

Вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму є традицією у місті Харкові і, зокрема, у Київському районі. Так, щорічно, до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міська влада вітає ветеранів, які захищали нашу країну у ті страшні часи. Так, і сьогодні, заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович привітав з Днем Перемоги нашу гордість, одинадцять ветеранів Другої світової війни, які залишилися у місті, від імені Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича та голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради, Казанжиєвої Неллі Василівни Не дивлячись на те, що сьогодні в нашій країні відбувається збройна агресія Росії проти України, учні Харківського педагогічного ліцею № 4 привітали з Днем Перемоги Лезова Петра Петровича, 1920 року народження. Петро Петрович з 1941 року боровся з нацистською навалою, нагороджений кількома медалями. Це лише маленька часточка великої данини пошани ветеранам Другої світової війни від дітей Київського району.
8 трав. 2022

77 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій

5-6 травня з нагоди відзначення 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти Київського району у дистанційному форматі відбулися тематичні заходи. В ці травневі дні учні та педагоги долучилися до збереження національної пам’яті українського народу. Для вшанування подвигу нашого народу, його значного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні у всіх закладах освіти району для учнів було проведено інформаційні хвилинки, години спілкування, уроки мужності за темами: «77 років пройшло...», "Перемога залишається навіки...", «Пам’яті жити у віках», «Мій прадід - герой» тощо. Діти на папері відобразили свої почуття. Малюнки учнів, сповнені теплом і любов'ю, показали, що вони знають свою історію і пишаються героїчними вчинками своїх пращурів. Під час проведених заходів згадали тих, хто поліг під час кровопролитних боїв, хто пройшов крізь бої, хто вижив у тій смертельній війні. У ці дні ми згадуємо всіх, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну Перемогу! Ми завжди будемо пам'ятати подвиг українського народу! Слава Україні!