22 серп. 2022

Емоційне вигорання у батьків: як не зриватись на дітях

Синдром емоційного вигорання – це стан, коли людина відчуває себе емоційно і фізично виснаженою. Про цей синдром частіше говорять, як про професійний і менше – про вигорання батьків. Зараз, під час війни, всі знаходяться в стресовому стані. Однак батькам ще складніше, оскільки вони повинні піклуватися не тільки про себе, а й про дитину. Також додаються нові умови життя, адаптація, спільне проживання з рідними або чужими людьми тощо. Багато проблем звалилося на плечі батьків (частіше – мам), саме тому свою злість та роздратування батьки починають проявляти на адресу дітей, хоча і розуміють, що вчиняють не правильно.
20 серп. 2022

Літній настрій !

Війна внесла суттєві корективи у звичне життя. Але потреби дітей лишаються незмінними: літо – пора оздоровлення. Навіть в умовах війни потрібно дбати про оздоровлення та відпочинок дітей на свіжому повітрі, надати можливість багато рухатись. Створити позитивну атмосферу та відповідний емоційний настрійможна за будь-якої погоди і за будь-яких життєвих обставин! Нині діти відпочивають, знаходять нових друзів у різних куточках України та світу, а батьки вихованців закладів дошкільної освіти району надсилають фотографії, дитячі малюнки за темою «Мій літній настрій». Шановні батьки, нехай життя посміхається щирою усмішкою вам та вашим родинам, а дітям подарує новий цікавий досвід, веселих друзів, цікавих мандрувань та безпечної допитливості. Всім відомо, що дошколята – великі мрійники! І хай, незважаючи ні на що, дитячі мрії обов'язково здійснюються!
16 серп. 2022

Рекомендовано використовувати методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України

Методичні рекомендації щодо проведення бесід (у тому числі і у режимі онлайн) з учнями закладів загальної середньої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами ( лист МОН України від 17.03.2022 за номером 1/3485-22); - лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 19.04.2022 за номером 22/7.2-1840-22; - основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій: методичні рекомендації для позашкілля.
15 серп. 2022

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2022/2023 н.р. в умовах воєнного стану

огляду на наявну загрозу життю і здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії Російської Федерації та оголошення в Україні воєнного стану, на підставі нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України Департаментом освіти Харківської міської ради розроблено Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році в умовах воєнного стану у закладах загальної середньої освіти м. Харкова.
12 серп. 2022

Поради, як допомогти дітям не лякатися сирен

ксперти Міністерства охорони здоров’я разом з дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз підготували поради, як допомогти дітям не боятися сповіщень про повітряну тривогу та поводитися у ситуаціях, коли чутно вибухи. Алгоритм дій для дорослих та практики для зняття напруги наведено на
8 серп. 2022

ЮНІСЕФ запускає мобільний застосунок для розвитку дошкільнят

7 серп. 2022

Дитяча абетка безпеки від ДСНС

Державна служба з надзвичайних ситуацій випустила серію мультфільмів «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни. Працівники ДСНС підготували для маленьких українців мультик про правила поведінки у разі сирени тривоги "Дитяча абетка безпеки. Що робити, коли лунає сирена?" У віршовій формі малечу закликають зберігати спокій та проговорюють різні сценарії поведінки, залежно від того, де дитину застав сигнал повітряної тривоги. Державна служба з надзвичайних ситуацій випустила серію мультфільмів «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни.
2 серп. 2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»

1 серп. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року
28 лип. 2022

Річний звіт керівника закладу освіти

Сьогодні в режимі онлайн відбулась щорічна звітна конференція завідувача за підсумками роботи за 2021/2022 навчального року перед трудовим колективом та батьківською громадкістю.