28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня в нашій країні вперше відзначається День Української Державності. Це свято сприятиме утвердженню спадкоємності тисячолітньої історії українського державотворення з сучасними процесами його втілення в життя країни.
14 лип. 2022

Звіт керівника закладу І.М.Ткач про діяльність за 2021/2022 н.р.

Шановні батьки! 28.07.2022 о 17.00 відбудеться щорічне звітування керівника закладу №123 І.М.Ткач про свою діяльність за 2021/2022 навчальний рік на загальних зборах (конференції) на платформі ZOOM (онлайн)
12 лип. 2022

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу

«Діти_Харкова_прагнуть_миру» з метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги. Тематика челенджу - віримо в нашу Перемогу, чекаємо миру, підтримуємо всіх, хто її наближає: захисників, медиків, рятувальників, волонтерів тощо. Формат - індивідуальні та колективні відеозвернення державною мовою тривалістю до 1 хвилини. Відео може бути розміщено на особистій сторінці, на сторінці батьків учасника або на сторінці закладу освіти, у якому навчається дитина.
11 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

епартамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту». У спільноті публікуються історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ. Кожен може поділитись власними розповідями про Харківськівських героїв освітнього фронту. Для цього історії, фото/відео героїв освітнього фронту необхідно надсилати на електронну адресу [email protected]. У темі листа зазначити назву акції - «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.
8 лип. 2022

Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
6 лип. 2022

Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу

Відеолекція від психологині, когнітивно-поведінкової консультантки, голови ГО “Центр медіації “Простір Порозуміння” Ольги Шевчук.
5 лип. 2022

Безпечні літні канікули

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей. Бережіть себе і своїх рідних! Бесіди, поради, рекомендації щодо правил поведінки в умовах воєнного стану Методичні матеріали щодо запобігання дитячому травматизму Рекомендуємо дотримуватись правил, наведених у пам'ятці поведінки дітей під час літніх канікул в умовах війни:
4 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року. Переглянути всі інформ-релізи можна на сторінці інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківської области у червні 2022 року.
1 лип. 2022

Спорт - залог здоров'я дошкільників

Рухливі ігри розвивають фізичну активність, увагу, дрібну моторику, спритність, швидкість реакцій і просто дарують радість дітям. Улітку ігри зі швидким бігом і стрибками корисніше проводити на по­чатку денної прогулянки або після полудня, коли знизиться тем­пература повітря.
28 черв. 2022

З Днем Конституції України!

День Конституції України — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.