8 черв. 2022

План дій

щодо отримання компенсації за пошкодження та знищення нерухомого майна в наслідок бойових дій!
6 черв. 2022

«Наші улюблені книжки» для дошкільнят і молодших школярів

Український інститут розвитку освіти спільно з ЮНІСЕФ запустили проєкт «Наші улюблені книжки». Це безкоштовні дитячі аудіокнижки від першої української аудіокнигарні ABUK українською мовою для дітей різних вікових категорій, зокрема ті, що входять до шкільної програми, у найкращій якості для смартфонів і планшетів. Усі книжки можна прослухати онлайн, а також завантажити та прослухати пізніше в безпечному місці. Наразі пропонується збірка віршів талановитого сучасного українського письменника Сашка Дерманського в авторському виконанні. Після того, як ви прослухали книжку, запропонуйте вашому малюку відповісти на запитання та погратися
5 черв. 2022

До уваги !

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.05.2022 № 1/5735-22 «Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні» Інформація про те, куди звертатися у випадках домашнього насильства:
4 черв. 2022

4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. 24 лютого звичне життя тисяч українських дітей перетворилось на жахіття. Зруйновано домівки, школи та дитячі садки, а, найжахливіше, що ця війна у сотен дітей забрала найдорожче - життя. Серед учнів нашого району також є безневинні жертви цієї страшної війни. Ми завжди будемо пам'ятати кожну загиблу дитину, військові злочини не мають терміну давності. Діти мають право на щасливе дитинство!
4 черв. 2022

Звернення до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вчителі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України. Нам важлива ваша думка. Якщо ви потребуєте професійної підтримки за кордоном, маєте бажання розвиватися та вдосконалювати свої навички, Державна служба якості освіти України пропонує пройти опитування, попередньо зареєструвавшись за формою https://forms.gle/bcQVMPy2eFwsiuNM9. Фахівці Служби особисто проведуть з вами розмову, що не займе багато часу.
3 черв. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року.
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни. Також Ігор Терехов подякував усім, хто продовжує вкладати душу, знання та сили у дітей – навчає, розвиває їхні творчі здібності, підтримує морально та психологічно. Міський голова підкреслив, що у мирний час діти знову сядуть за парти у відновлених дитячих садках та школах, і їхнє майбутнє життя має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, відчаєм та сидінням у бомбосховищах. «Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.
1 черв. 2022

Міжнародний день Захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Бажаємо нашим дітлахам міцного здоров’я, добра, радості, мирного неба, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!
31 трав. 2022

Дорогі наші батьки!

Хоча зараз триває не простий період для всіх нас, а особливо для наших з вами діточок, проте ми вітаємо вас з випуском, з тим, що ваші дітки перейшли до нового етапу освітнього життя! Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння, розуміння, успіхів та мирного неба. Де би ви не були нехай діти загадають бажання, а ми, маємо сподівання, що всі вони здійсняться.