4 квіт. 2022

Вступна кампанія у 2022 році

01 квітня 2022 року відбувся онлайн-брифінг щодо вступної кампанії в 2022 році в умовах війни та подолання її наслідків. У ході брифінгу були розглянуті наступні питання: що буде використано в якості активних інструментів вступної кампанії-2022; як буде здійснюватися формування конкурсного бала вступників на навчання для здобуття вищої освіти (на основі повної загальної середньої освіти).
1 квіт. 2022

Дистанційні школи та навчальні платформи надали безкоштовний доступ для здобувачів освіти

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям. еред них: дистанційна школа «Атмосферна школа», дистанційна школа «Оптіма», дистанційна школа «DAR», академія сучасної освіти «А+», платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online», дистанційна школа «Liko Education Online», освітня платформа «OkStudy», Комп‘ютерна Академія «ШАГ», Центр дистанційної освіти «Джерело» та ін...
16 лют. 2022

Державне свято-День єднання!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.
11 лют. 2022

У закладі пройшов Тиждень безпеки!

з 07.02.22 по 11 02.22
10 лют. 2022

Районна онлайн нарада для практичних психологів

спільна онлайн-нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти
9 лют. 2022

Районний майстер-клас для музичних керевників

"Спів як творчо-інтеграційний підхід у формуванні пізнавально-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку"
8 лют. 2022

Участь закладу у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету

Заклад долучився до Всеукраїнського флешмобу онлайн "Разом для найкращого Інтернету!"
8 лют. 2022

До уваги батьків!

Інформація про процедуру вакцинації щодо поліомієліту
7 лют. 2022