18 груд. 2023

МОН: чи відбудуться новорічні святкові ранки у школах і садках

Традиційно перед Новим роком у школах та дитячих садках проводять святкові ранки та виступи. Але в умовах війни доцільність проведення таких заходів постає під питання, оскільки не всі заклади забезпечені укриттями на випадок повітряної тривоги.
15 груд. 2023

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до різдвяних та новорічних свят "Різдвяна мрія"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до різдвяних та новорічних свят "Різдвяна мрія".
11 груд. 2023

Оголошено переможців Радіодиктанту національної єдності-2023

Переможцями Радіодиктанту національної єдності-2023 стали дві учасниці, які написали радіодиктант без жодної помилки, - Галина Шура та Христина Гоянюк.
8 груд. 2023

В «Житомирській політехніці» презентували дитячу комп’ютерну гру про безпеку «Агент 112»

У Державному університеті «Житомирська політехніка» презентували комп’ютерну гру для дітей про безпеку «Агент 112».
6 груд. 2023

Пенсія в 55: педагоги також мають право на достроковий вихід на пенсію

В Україні, як і в багатьох інших країнах, пенсійний вік становить 60 років для жінок і 65 років для чоловіків. Однак, є випадки, коли можна вийти на пенсію раніше.
5 груд. 2023

з 1 грудня стартовала реєстрація на курси до Всесвітнього онлайн-університету від Prometheus

Платформа Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет, де безоплатно українською мовою будуть доступні онлайн-курси від провідних університетів світу.
4 груд. 2023

Для дітей та дорослих презентували психологічну гру «Сила усмішки»

ГО «Смарт освіта» спільно з дитячою та сімейною психологи нею Світланою Ройз створили безплатну психологічну гру для дітей та дорослих «Сила усмішки». Гра сприятиме розслабленню, налагодженню тіснішого контакту з тілом та емоційному зціленню.
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
29 лист. 2023

Проєкт для дошкільнят «Create with Anything» дозволяє зреалізувати найсміливіші ідеї

16 листопада відбувся Всеукраїнський вебінар від команди The LEGO Foundation для закладів дошкільної освіти щодо імплементації проєкту «Create with Anything» («Створюй із будь-чого»). Цей проєкт дозволяє зреалізувати найсміливіші ідеї з використанням довколишніх матеріалів (паперу, пластикових пляшок, картону або інших використаних матеріалів) як у закладі освіти, так і вдома з батьками.
27 лист. 2023

Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".