Девіз нашого закладу:

"Казкова країна щасливого дитинства!"

Є в нашому великому місті затишний, віддалений від гомону та метушні мікрорайон – селище Жуковського. Тут 29 грудня 1986 року гостинно відкрив двері для малят заклад дошкільної освіти № 123.  Упродовж усіх цих років садочок формує життєву компетенцію дошкільнят, допомагає розвиватися всебічно як духовно так і фізично, навчає жити в колективі однолітків, зміцнювати своє здоров’я, загартовувати тіло та дух.

Станом на 01.09.2023 року в садочку функціонує 12 груп, виховується 209 дітей. Тут розвиваються, навчаються та виховуються діточки від двох до шести років.

Пріоритетний напрямок роботи - НАРОДОЗНАВЧИЙ

Графік прийому громадян завідувачем закладу:
Ткач Ірина Миколаївна

понеділок  10.00 - 13.00
середа 14.00 - 18.00

Сайт:   http://sadik123.klasna.com/

Ласкаво просимо!

15 квіт. 2024
Законопроєкт про мобілізацію: що стосуються студентів, аспірантів та працівників освіти
МОН роз'яснює основні аспекти, що стосуються студентів, аспірантів та працівників освіти.
11 квіт. 2024
Інформація для батьків
Проєкт «Покращення доступу до послуг захисту дітей у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях» за сприяння фінансової підтримки ADH
10 квіт. 2024
Ухвалено Кодекс усталеної практики для проєктування харчоблоків у закладах освіти
У березні 2024 року було ухвалено Кодекс усталеної практики 4:2024 «Настанова з проєктування при будівництві приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до моделей організації харчування». Цей Кодекс набирає чинності з 1 травня 2024 року та застосовуватиметься при проєктуванні приміщень харчоблоків закладів дошкільної, загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форми власності та підпорядкування.