19 січ. 2024

ПЕРЕЛІК ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ НА РІВНЯХ ВИЩОЇ, ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ, ДЛЯ НАВЧАННЯ В ЯКИХ МОЖЕ БУТИ ВИДАНИЙ ВАУЧЕР

До уваги працівників закладу!
17 січ. 2024

“Календар турботи про себе” від дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз

"Завдяки практикам порадника “Календар турботи про себе” від дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз повертається контакт із реальністю.
15 січ. 2024

Мультики для зимового настрою: добірка для дітей

На Суспільному створили тематичну добірку з п’яти мультфільмів та казок на дитячому ютуб-каналі «Бробакс».
12 січ. 2024

Як допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами: 7 творчих вправ

Наразі, коли в Україні йде війна, кожен українець перебуває в стані постійної небезпеки та тривоги. Особливо вразливими до нестабільного морального стану є діти, які не завжди можуть розповісти про свої відчуття. Допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами краще через ігри та творчість. В межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської фахівці пропонують 7 творчих вправ, які допоможуть збалансувати моральний стан дитини.
11 січ. 2024

Здорове харчування дитини: яких правил варто дотримуватись

Правильне харчування є запорукою здоров’я дитини, що забезпечує її енергією, потрібною для фізичного, інтелектуального та гармонійного розвитку. Ключовими компонентами є вітаміни та мінерали.
10 січ. 2024

"Безпека взимку"

Консультація для батьків.
10 січ. 2024

Прем'єр-міністр анонсував суттєве підвищення виплат освітянам

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що виплати українським освітянам цього року будуть збільшені на 21%.
9 січ. 2024

Про організації з психологічною підтримкою для дружин військових, родин та діточок

Організації, що надають підтримку!
8 січ. 2024

Тиждень безпеки життєдіяльності.

З 08.01.24 - 12.01.2024
5 січ. 2024

Онлайн-семінар "Безпека дитини під час війни"

05.01.2024 напередодні тижня безпеки в закладі провели в онлайн-режимі інструктивно-методичний семінар для педагогів ЗДО на тему: «Тижень безпеки дитини: Безпека дитини під час війни».