20 бер. 2024

Міжнародний день щастя!

Вітаємо всіх з цім днем.
18 бер. 2024

Уряд схвалив програму забезпечення розвитку та функціонування української мови до 2030 року

Кабінет Міністрів у пʼятницю, 15 березня, схвалив розроблену Міністерством культури та інформаційної політики Державну цільову національно-культурну програму забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року.
15 бер. 2024

Атестація 2024 року!

У закладі відбулася атестація педагогічних працівників.
13 бер. 2024

Український інститут книги запрошує взяти участь в акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

Український інститут книги (УІК) запрошує долучитися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».
11 бер. 2024

Участь у всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Марії Примаченко.

Вихованці закладу прийняли участь у конкурсі.
9 бер. 2024

Національна бібліотека для дітей ініціювала поетичний марафон до дня народження Тараса Шевченка

Національна бібліотека для дітей з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка ініціювала поетичний марафон “Поезія без меж”.
8 бер. 2024

Вітання зі святом весни

Від директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко
6 бер. 2024

Які зміни готує законопроєкт щодо реформи дошкільної освіти

Комітет освіти, науки та інновацій підготував законопроєкт щодо реформи дошкільної освіти. Про це повідомляє Телеграм-канал Верховної Ради України.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за лютий 2024 року
4 бер. 2024

У США презентують спеціальну програму з цифрової освіти для українських дітей

За кілька тижнів Глобальний фонд «Освіта не може чекати» (Education Cannot Wait) спільно з Міністерством освіти і науки України презентують в США спеціальну мультисекторальну програму з цифрової освіти для українських дітей. Про це розповіла виконавчий директор Education Cannot Wait Ясмін Шеріф під час дискусії на тему: «Цифрова освіта. Забезпечення доступу до навчання під час повномасштабної війни", що відбулася в Укрінформі.