Наш садочок

Заклад дошкільної освіти є юридичною особою і діє на підставі статуту.
Прийом дітей до  закладу здійснюється керівником протягом календарного року (за наявності місць).
Режим роботи  закладу з 8-00 до 17-00.
Працює чергова група з 7-00 до 8-00 та з 17-00 до 19-00.
Групи у ЗДО комплектуються за віковими ознаками.
За дитиною зберігається місце в закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та реалізується згідно з освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», навчально-методичними посібниками, затвердженими МОН.
Навчальний рік у закладі дошкільної освіти починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, оздоровчий період - 1 червня по 31 серпня.