ДОСЯГНЕННЯ І ВИКЛИКИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У 2020-2022 РОКАХ

Міністерство освіти та науки України опублікувало звіт за 2020-2022 роки щодо забезпечення доступу до якісної освіти та створення безпечних і комфортних умов навчання у закладах освіти.

Телеграм-канал «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ»

Державна наукова установа Інститут модернізація змісту освіти Mатеріали для використання в роботі під час воєнних дій: ігри, вправи і поради батькам як підтримати дитину у складні часи.
27 лист. 2022

В Україні створили чат-бот «ВОБИ2»

Міністерство освітиі науки України пропонує чат-бот «ВОБИ2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану
27 лист. 2022

27.11.2022 в ЗДО №123 в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»

27.11.2022 в ЗДО №123 в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства», практичним психологом закладу Гіль Людмилою Анатоліївною була проведена онлайн - консультація для педагогів та батьків закладу «Виховання без насильства». Під час консультації педагоги та батьки ознайомились з новинками методичної літератури про попередження фізичного насильства над дітьми. Під час консультації були ознайомлені з принципами виховання без покарань: -любов до дітей; приділять дитині достатню кількість часу ; заохочення дитини продемонструвати особисті якості; особистий приклад; не змушувать; схвалення. Педагоги разом з батьками та детьми підготували онлайн виставку дитячих робіт.
26 лист. 2022

Розпочато роботу Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти

В Україні презентували Екосистему психологічної допомоги у сфері освіти

Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо

26 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій
25 лист. 2022

Тематичне заняття з соціально-морального розвитку, присвячено пам'яті жертв Голодомору.

З вихованцями закладу було проведено тематичне заняття з соціально-морального розвитку, присвячено пам'яті жертв Голодомору.
25 лист. 2022

Заняття з морально-етичного розвитку "Дерево добра"

В рамках проекту "16 днів баз насильства" з дітьми старшого дошкільного віку №11 було проведено заняття з морально-етичного розвитку "Дерево добра"
25 лист. 2022

Залишайтеся на зв`язку в критичній ситуації

Рекомендації для населення у разі відсутності мобільного зв’язку та як діяти, якщо терміново потрібна допомога!
25 лист. 2022

УВАГА! КОНКУРС! "Світ без насильства очима дітей"

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», пропонуємо батькам разом із дітьми залучитися до участі у конкурсі малюнків «Стоп насильству!»