Всесвітній день здоров'я!

7 квіт. 2021
Заходи проведені у закладі.

Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Приєднался до святкування і наш заклад. Протягом дня вихователі проводили цікаві ігри, конкурси, руханки та численні бесіди, які дозволять дітям усвідомити необхідність ведення здорового способу життя. Педагоги  формували в дітей уявлення про здоров’я як найважливішу умову щасливого життя. Завдяки використанню яскравого візуального матеріалу, а також детальному обговоренню проблемних питань діти зрозуміють важливість дбайливого ставлення до власного здоров’я.