У метрошколі Харкова кількість дітей зросла до понад 2,1 тисячі

3 січ. 2024
У Харкові кількість дітей, які навчаються офлайн у метрошколі, з початку навчального року зросла до понад 2,1 тисячі. Про це повідомляє Харківська міськрада.

«Я дуже пишаюся, що ми реалізували в Харкові унікальний для всього світу проєкт. Ми отримали багато гарних відгуків від учнів, їхніх батьків та вчителів, бо насправді всі дуже скучили за школою», - зазначив міський голова Харкова Ігор Терехов. За його словами, на початку навчального року в метрошколі навчалися 890 учнів, наразі їхня кількість зросла до 2108.  Міський голова зазначив, що усі можливості метрошколи стосовно збільшення кількості класів вже вичерпані, тому в місті будують нову підземну школу. Він висловив сподівання, що ця школа зможе запрацювати у березні.

Також мер нагадав, що з січня в Харкові почне функціонувати метросадок.