Для дітей та дорослих презентували психологічну гру «Сила усмішки»

4 груд. 2023
ГО «Смарт освіта» спільно з дитячою та сімейною психологи нею Світланою Ройз створили безплатну психологічну гру для дітей та дорослих «Сила усмішки». Гра сприятиме розслабленню, налагодженню тіснішого контакту з тілом та емоційному зціленню.

“Тобто “Сила усмішки” – і весела гра, і мімічна гімнастика, і терапевтичний практикум, і повернення собі можливості дивитися на себе самого чи витримувати погляд інших (якщо ми граємо в парі чи групі), і можливість контакту та близькості. В інструкції є пропозиції – як грати з групами дітей, як грати самим”, – зазначила Світлана Ройз.

Гра містить:

• 12 шаблонів різних усмішок з підписами (щаслива, сумна, впевнена, тощо), які потрібно вирізати, наклеїти на паличку (трубочку, ложку), чи просто піднести до обличчя;
  • плакат з колом емоцій, який можна повісити на стіні вдома чи в класі;
  • листівки з усмішками, які можна використовувати для себе або дарувати близьким і друзям.Підписатись

Використовуючи матеріали гри діти та дорослі можуть:

• дивитися на себе в дзеркало, приміряючи різні види усмішок і вивчаючи себе;
  • зробити селфі й надіслати комусь фото;
  • підійти до когось із такою усмішкою;
  • запустити флешмоб усмішок у своєму класі;
  • грати вдвох із кимось чи в компанії та просити вгадати, яка це усмішка;
  • підписати та надіслати листівку з усмішкою (вони є в наборі);
  • приміряти усмішку й з відповідною інтонацією розповісти вірш;
  • педагоги можуть запропонувати дитині, що відчуває тривогу, відповідаючи біля дошки, використати один із шаблонів, чи пригадати, коли була подія, яка викликала таку усмішку.

Завантажити та роздрукувати гру можна за посиланням.