Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 черв. 2022
У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни. Також Ігор Терехов подякував усім, хто продовжує вкладати душу, знання та сили у дітей – навчає, розвиває їхні творчі здібності, підтримує морально та психологічно. Міський голова підкреслив, що у мирний час діти знову сядуть за парти у відновлених дитячих садках та школах, і їхнє майбутнє життя має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, відчаєм та сидінням у бомбосховищах. «Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.

Дорогі вихованці, шановні освітяни та батьки!

Кожен із нас зараз бореться за нашу країну та її щасливе майбутнє, робить все можливе на своєму фронті, аби наблизити перемогу, допомагає нашим військовим підтримкою, словом і ділом, робить те, що вміє найкраще. Хтось виграє медалі Всесвітньої гімназіади, презентує проєкти на міжнародних виставках, здобуває найвищі нагороди в престижних інтелектуальних змаганнях. Хтось знімає мотиваційні відео, пише зворушливі листи або плете браслети-обереги для наших захисників. Хтось допомагає у волонтерських центрах, готує смачні страви для наших військових або рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. А хтось продовжує вчити й навчатися, таким чином міцно тримаючи освітній фронт... Для Перемоги важливий кожен.

Наприкінці навчального року хочеться подякувати всім представникам освітянського фронту за важливий внесок у сьогодення та майбутнє нашої України: вихователям, учителям, психологам, позашкільникам - усім тим, хто не залишився осторонь та продовжив навчати, морально підтримувати, надихати та підіймати патріотичний дух харків'ян.

Настане мир – і ми все відбудуємо. Зробимо все, для того щоб 1 вересня шкільний дзвоник лунав у ваших закладах освіти та навчальні кабінети, коридори, спортмайданчики наповнилися дитячими мріями, галасом і сміхом.

Бажаю всім щасливої долі та мирного неба над головою, нових ідей
та перезавантаження перед наступним навчальним роком, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

Харківський міський голова                                         Ігор Терехов