Заняття з правового виховання за темою: Права свої знай, обов´язки не забувай

9 груд. 2021
у групі середнього дошкільного віку №6

У групі середнього дошкільного віку пройшло заняття з правового виховання за темою: Права свої знай, обов´язки не забувай

Мета заняття: вчити дітей висловлювати свої думки, міркувати, робити висновки; закріплювати й поповнювати знання щодо захисту прав дітей та дотримання ними своїх обов’язків. Довести до свідомості дошкільнят, що вони теж не повинні порушувати права інших людей. Закріпити розуміння того, що кожна людина має право на власне ім’я, воно вказує на її індивідуальність, статеву та національну приналежність; заохочувати радити своєму імені; знати свої пестливі прізвиська. Сформувати уявлення про те, що люди – це дорослі і діти; хоча вони і різні, але між ними багато спільного; кожна людина живе у світі поряд з іншими людьми, які мають рівні з нею права. Вправляти у впізнаванні та називанні міжнародних знаків прав дитини за Конвенцією, прийнятою Генеральною Асамблеєю ООН. Збагачувати активний словник. Виховувати позитивне ставлення до товаришів, спонукати до взаємодопомоги.