День людей з особливими потребами

3 груд. 2021
заходи у закладі дошкільної освіти

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день інвалідів. У закладі були проведені наступні заходи: Бесіда «Що таке толерантність?»; читання казки "Кривенька качечка", "Добре слово", розгляд ілюстрацій.

Під час проведення заходів вихователі доводили до свідомості дітей, що таких людей зазвичай називають людьми з особливими потребами. Однак попри свої недуги - прив’язаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливі здібності і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості, займають активну життєву позицію. Педагоги пояснювали вихованцям, що таке толерантність, якими рисами повинна володіти толерантна людина, і яке відношення вона має у спілкуванні з людьми з обмеженими можливостями, звертали увагу на розуміння проблем і потреб інших людей.