Робота в зошитах

16 лист. 2021
з дітьми старшого дошкільного віку

З метою урізноманітнити форми роботи під час проведення занять з навчання грамоти, сформувати в дитини навички роботи з зошитом, що допоможе засвоїти елементи грамоти, покращить успішність дітей, мотивацію їх до навчання та бажання здобувати нові знання, вихователі старших груп проводять з дітьми роботу в робочих зошитах. Зошити затверджені МОН, відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти,  доступні, реалістичні,  естетично оформлені, зрозумілі дітям.

Як результат, використання запропонованої системи роботи дає можливість дітям старшого дошкільного віку оволодіти елементами грамоти, розвиває у дітей впевненість, творчість, фантазію, збагачує активний словниковий запас, розвиває здатність до організованої самостійної діяльності.