Насичений подіями тиждень пройшов у дитячому садку

12 лист. 2021
Вона була насичена різними заходами: День писемності, Всесвітній День науки та інші

з 08.11.21 по 12.11.21 у закладі пройшов насичений подіями тиждень. Він був насичен різними заходами до Дня української писемності та мови, до всесвітнього Дня науки.  Протягом тижня було проведено багато заходів як для дітей: розваги, тематичні бесіди, цікаві заняття та інше, а також для педагогів: консультації, лекторій, написання всеукраїнського диктанта. Тиждень пройшов  дуже цікаво і запам'ятався надовго і дітям, і  педагогам дитячого садка. У нашому саду завжди добре та комфортно всім учасникам педагогічного процесу, але цього тижня панувала якась особлива дружня тепла атмосфера!