Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

4 жовт. 2021
В групі середнього дошкільного віку №11. Вихователь Астахова А.І.

В групі середнього дошкільного віку №11 пройшло заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування за темою: "Осінь — золота пора"

Метою заняття було: збагачувати активний словник дітей на основі знань і уявлень про довкілля; розвивати спостережливість за сезонни­ми змінами в природі, зокрема восени; навчати дітей відповідати на запитання який?, яка?; продовжувати знайомити зі словами - назвами та назвами ознак (терміни не вводити), характерними для осені; узагальнювати уявлення, що в реченні може бути різна кіль­кість слів; слова в реченні вимовляються послідовно; вчити скла­дати дво-, трислівні речення; виділяти речення з мовного потоку; розвивати уважність, пам’ять.