Батьківські збори

23 вер. 2021
в закладі дошкільної освіти

На перших батьківських зборах 2021-2022 навчального року вихователі окреслили план роботи з дітьми на поточний навчальний рік.

Вихователі дали поради батькам, як працювати з дітьми, щоб вони краще засвоювали матеріал.  Ознайомили з посібниками для освітньо-виховної роботи  і розповіли, що будуть викладати дітям і за якими програмами працювати.

Вихователі груп раннього та молодшого дошкільного віку звернули увагу на такий момент, як адаптація дитини до садка.

На батьківських зборах у старших групах педагоги  говорили про наявність тих чи інших навичок у дитини, її розумовий, фізичний і психологічний розвиток, який необхідний для нормальної адаптації до школи. Також до батьків була донесена попередня інформація щодо подачи документів до ЗЗСО.

Крім того, піднімалися питання організації свят та інших заходіві,  а також обговорені інші організаційні моменти.

Батьки проявляли активність при обговоренні всіх питань, не соромилися висловлювати свою думку, задавали питання і вступали в дискусії.

Батьківськи збори пройшли з дотриманням карантинних вимог.