1 день лiта - канiкули!

1 черв. 2021
Міжнародний день захисту дiтей!

Вже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Протягом дня діти брали участь в конкурсах малюнку, танцях, розважальних іграх, флешмобі.  Територія дитячих майданчикiв уквітчалась дитячими посмішками. Були вручені подарунки. Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.