Свято випуску до школи!

25 трав. 2021
Група старшого дошкільного віку №12. Вихователь Калугіна О.В.

У закладі пройшло Свято випуску до школи у групі старшого дошкільного віку №12.

Готувалися до цієї події заздалегідь.  Вчили вірші, пісні та танці. Батьки підбирали вбрання. Випускники, які урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у гарних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра­ватках та сорочках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки і колектив закладу.

Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу колективу закладу, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання.

Щиро  вітаємо дітей та їх батьків з  випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба!