День вишиванки у закладі!

20 трав. 2021
Заходи до Дня вишиванки!

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції. Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років. Колектив нашого закладу разом з дітьми  долучився  до цього свята. З ранку заклад розцвів розмаїттям вишиванок. Цього дня діти, педагоги, працівники – усі прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках.

Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій.

Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Святковий день видався змістовним, інформативним та пізнавальним.