Заняття з художньо-продуктивної діяльності (музична діяльність) на тему: "Готуємось до школи"

27 квіт. 2021
у групі старшого дошкільного віку №9. Музичний керівник Ільченко О.Ф.

У групі старшого дошкільного віку №9 пройшло заняття з художньо-продуктивної діяльності (музична діяльність) на тему: "Готуємось до школи". Музичний керівник Ільченко О.Ф.

Мета заняття: збагачувати музичний досвід дітей, зацікавлюючи інструментальними творами. Розвивати основи музичної культури – дослуховувати музичний твір до кінця, здатність слухати музику уважно, стежити за розвитком музичного образу. Продовжувати вчити дітей виражати свої почуття від почутої музики. Розвивати вокально-хорові навички, домагатися злагодженого співу знайомих пісень. Закріплювати вміння використовувати знайомі танцювальні рухи «Вальсу» в танку, удосконалювати техніку їх виконання. Викликати у дітей естетичну насолоду від звучання різних дитячих музичних інструментів, гри на них. Розвивати у дітей інтерес та позитивне ставлення до музичних занять.