Участь в III Міжнародному занятті доброти.

29 лют. 2024
Організація заходу в закладі.

27 лютого заклад прийняв участь в III Міжнародному занятті доброти від БФ «Щаслива лапа». Мета якого гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Для проведення заняття були використані матеріали від Фонду: гра "Піклування про тварин" яка вчить дітей помічати потреби тварин та допомагати їм, тематичні мультфільми "Жив собі чорний кіт", "Білий пес і чапля" та інші. Перед проведенням заняття педагогам було запропановано переглянути (не) Конференцію для вихователів "Заняття доброти: про що та як говорити з дітьми". Також в закладі було організовано і проведено фото-конкурс «Моя улюблена тваринка».