Онлайн-семінар "Безпека дитини під час війни"

5 січ. 2024
05.01.2024 напередодні тижня безпеки в закладі провели в онлайн-режимі інструктивно-методичний семінар для педагогів ЗДО на тему: «Тижень безпеки дитини: Безпека дитини під час війни».

Вихователь-методист інформувала присутніх про нормативно-правову базу роботи педагогів щодо безпеки життєдіяльності дітей, а також  презентувала систему роботи закладу з даного питання та ознайомила присутніх з наробками та методичними матеріалами, які були підготовлені вихователями з безпеки життєдіяльності..

Практичний психолог закладу надала практичні поради для збереження психологічного здоров'я як дорослих, так і дітей під час війни.

Під час практичного блоку вихователі  поділилися досвідом використання дидактичних ігор в процесі формування навичок безпечної поведінки, а також презентували просвітницько-інформаційні матеріали для батьків.