Про організації з психологічною підтримкою для дружин військових, родин та діточок

9 січ. 2024
Організації, що надають підтримку!

Проект "Важливі"
Важливі - це команда психологів, які системно і кваліфіковано проводять групи підтримки для батьків та дітей України, що постраждали від війни.
Фонд Маша. Там проекти Незламна та Незламна мама, можуть бути у нагоді.
Проект "Я.Є"
Підвищення якості життя і підтримка дружин військовослужбовців, які знаходяться у стані вагітності та/або з дітьми дошкільного віку
Групи підтримки дружин військовослужбовців
Громадський рух «Жіноча сила України». Консультації психолога, групи підтримки, соціальні питання, групи для дітей військовослужбовців.
Ветеран хаб
Групи підтримки для дівчат та дружин воїнів.
Різні види активностей та навчання для дітей та підлітків у Києві.
Онлайн групи підтримки для родин безвісти зниклих воїнів.
""Блакитний птах" - допомога сімʼям заручників, зниклих безвісти
Програма «Відновлення під час війни» – це велика програма психологічної реабілітації для українських громадян (жінки, діти, військовослужбовці), які пережили бойові дії, окупацію, масовані обстріли, евакуацію, втрату житла і найстрашніше – втратили своїх близьких внаслідок війни. Програма складається з основних незалежних тритижневих проєктів у безпечних та красивих місцях Західної України.
Для тих хто втратив близьку людину.
Національний Центр психологічної допомоги людям у скорботі.
Є групи підтримки в різних містах України та можна записатися на індивідуальні консультації для дорослих та дітей.
Також є програма стабілізації та підтримки родин, в яких є зниклі безвісті або полонені.
Та людей що пережили перенатальну втрату
Martynka - юридична та психологічна допомога для українок у Польші