Google розширив програму “Безпека дітей в інтернеті” для України

4 жовт. 2023
Google 29 вересня заявив, що розширює програму “Безпека дітей в інтернеті” в Україні та представив нові ініціативи, спрямовані на підвищення цифрової обізнаності та забезпечення онлайн-безпеки дітей.

Google 29 вересня заявив, що розширює програму “Безпека дітей в інтернеті” в Україні та представив нові ініціативи, спрямовані на підвищення цифрової обізнаності та забезпечення онлайн-безпеки дітей. Про це повідомляє Офіційний Блог Google.

До того ж ці ініціативи реалізуються спільно з Міністерством освіти і науки України.

Google додав оновлення в посібник з безпеки дітей в інтернеті.Зокрема, в модулі “Бережи свої таємниці” з’явились 3 додаткові уроки, присвячені цифровій конфіденційності, питанню, як використовуються особисті дані та захисту конфіденційності в Інтернеті. Ця оновлена інформація допоможе дітям і підліткам краще розуміти та захищати свою конфіденційність в онлайн-світі. зс

Додатково, було створено добірку "Уроки з цифрового добробуту", яка допоможе дітям стати більш свідомими та відповідальними користувачами Інтернету. Ці уроки охоплюють різні аспекти цифрового життя, від питань етики в мережі до критичного мислення.

Ознайомитись з оновленим "Посібником з безпеки дітей в Інтернеті" можна за посиланням.