Консультативний пункт

Що повинна вміти дитина шостого року життя ?

Вміти швидко одягатися і роздягатися, правильно і акуратно складати в шафу одяг, ставити на місце взуття, мити його, чистити. Повністю сервірувати стіл, прибирати посуд після їди. Витирати пил, протирати й мити іграшки, будівельний матеріал, ремонтувати книжки, витирати підлогу після вмивання.

Поливати кімнатні рослини, підпушувати грунт, міняти воду в годівницях, в акваріумі, годувати тварин, риб, прибирати куточок природи.

Брати участь у збиранні овочів з городу, збиранні насіння, викопуванні цибулин, бульб квітів, перекопування грядок, землі навколо дерев, чагарників, брати посильну участь у заготівлі овочів і фруктів на зиму (миття огірків, відбирання міцних, дозрілих тощо).

Треба подбати про те, щоб дитині  було приємно працювати і хотілося б щось зробити не лише для себе, а й для інших.

Інформація, що до дітей що ідуть до школи.

1. Діти, яким на 1 вересня поточного року виповнилося 6 років ідуть до школи.
2. Батьки зобов’язуються у Управлінні Освіти Київського р-ну м. Харкова взяти довідку, що до наявності, чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною дитячого закладу.
3.При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості, батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.

Інформація, що до відсутності дитини у дитячому закладі з різних причин

1. Якщо дитина захворіла батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователю групи, або адміністрації ЗДО про причини відсутності дитини.
2. З початку літнього оздоровчого періоду дитині надається змога оздоровлення і невідвідування ЗОД за наявність заяви на необхідний період