10 січ. 2024

Прем'єр-міністр анонсував суттєве підвищення виплат освітянам

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що виплати українським освітянам цього року будуть збільшені на 21%.
9 січ. 2024

Про організації з психологічною підтримкою для дружин військових, родин та діточок

Організації, що надають підтримку!
8 січ. 2024

Тиждень безпеки життєдіяльності.

З 08.01.24 - 12.01.2024
5 січ. 2024

Онлайн-семінар "Безпека дитини під час війни"

05.01.2024 напередодні тижня безпеки в закладі провели в онлайн-режимі інструктивно-методичний семінар для педагогів ЗДО на тему: «Тижень безпеки дитини: Безпека дитини під час війни».
5 січ. 2024

Ментальне здоров’я дитини: корисні ресурси для відновлення нормального психологічного стану

Повномасштабна війна в Україні негативно вплинула на кожного українця. Особливу увагу заслуговують діти, які є однією з найбільш вразливих категорій. Не зважаючи на те, що маленькі діти легше адаптуються до умов війни, водночас вони більш залежні від дорослих, які перебувають поряд. Діти залежать від стану батьків. Тож дорослим важливо піклуватися про свій стан, щоб мати змогу подбати про своїх дітей. В міністерстві охорони здоров’я надали перелік ресурсів, які допоможуть впоратись зі стресом.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
3 січ. 2024

У метрошколі Харкова кількість дітей зросла до понад 2,1 тисячі

У Харкові кількість дітей, які навчаються офлайн у метрошколі, з початку навчального року зросла до понад 2,1 тисячі. Про це повідомляє Харківська міськрада.
1 січ. 2024

Традицію Щедрого вечора включили до нематеріальної культурної спадщини України

Традицію Щедрого вечора в Україні включено до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Рішення ухвалило Міністерство культури та інформаційної політики.
29 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії. Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій! Щасливого Нового року!
27 груд. 2023

Які мультфільми переглянути на святах: добірка

Хорошими варіантами для перегляду стануть «Клаус», «Ґрінч» та «Місія різдвяний порятунок».