16 лют. 2024

Мовні поради: «дякую» чи «спасибі»?

Українською вдячність можна висловлювати за допомогою слів «дякую» та «спасибі».
14 лют. 2024

Як зміниться обов'язковий медичний огляд освітян у 2024 році

Проходження щорічного медогляду педагогів у період воєнного стану — які нововведення вносить МОЗ України для освітян очної та дистанційної форм навчання.
12 лют. 2024

Тиждень науки!

З 12.02.2024 по 16.02.2024 у закладі проходить Тиждень науки.
10 лют. 2024

Головні правила перевезення дітей в автотранспортному засобі.

Поради батькам.
9 лют. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року.
7 лют. 2024

Загрози під час онлайн-ігор: як батькам захистити дітей від кібербулінгу та шахрайства

Відеоігри є популярним заняттям серед дітей – аж 70% молоді у віці до 18 років грають у них. Діти люблять онлайн-ігри за можливість спілкуватися з іншими гравцями, які можуть знаходитись у будь-якій точці світу та бути різного віку й статі. Водночас кібресвіт містить багато загро для молоді, про які батькам краще знати заздалегідь, аби мати можливість уберегти дитину від кібербулінгу та шахрайства.
5 лют. 2024

Як уберегти дитину від інфікування у колективі

Для батьків, а також керівників закладів освіти, де навчаються діти та підлітки, пріоритетом є створення та підтримка безпечного освітнього середовища.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
2 лют. 2024

Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченого пам'яті Марії Примаченко "Чарівний світ українського мистецтва

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченого пам'яті Марії Примаченко "Чарівний світ українського мистецтва".
31 січ. 2024

Відеороликі для дітей, присвячені мінній безпеці

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.