6 бер. 2024

Які зміни готує законопроєкт щодо реформи дошкільної освіти

Комітет освіти, науки та інновацій підготував законопроєкт щодо реформи дошкільної освіти. Про це повідомляє Телеграм-канал Верховної Ради України.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за лютий 2024 року
4 бер. 2024

У США презентують спеціальну програму з цифрової освіти для українських дітей

За кілька тижнів Глобальний фонд «Освіта не може чекати» (Education Cannot Wait) спільно з Міністерством освіти і науки України презентують в США спеціальну мультисекторальну програму з цифрової освіти для українських дітей. Про це розповіла виконавчий директор Education Cannot Wait Ясмін Шеріф під час дискусії на тему: «Цифрова освіта. Забезпечення доступу до навчання під час повномасштабної війни", що відбулася в Укрінформі.
1 бер. 2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ.

Заходи в закладі освіти.
1 бер. 2024

Держпродспоживслужби в Харківській області інформує населення

Про небезпеку від нафтопродуктів у воді
29 лют. 2024

Участь в III Міжнародному занятті доброти.

Організація заходу в закладі.
26 лют. 2024

8 українських електронних бібліотек.

До уваги педагогів та батьків!
23 лют. 2024

Дошкільнят запрошують на заняття доброти!

Заклад дошкільної освіти залучає своїх вихованців до Міжнародного заняття доброти.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови!

Заходи шанування української мови.
19 лют. 2024

Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до різдвяних та новорічних свят "Різдвяна мрія".

Вітаємо вихованку закладу Дедешко Катерину.