Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 лист. 2021
Довідкові матеріали, рекомендовані Міністерством освіти і науки України

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В умовах світової пандемії СОУГО-19 та переходом на здобуття освіти в дистанційній формі, значно зросла кількість часу, яку здобувані освіти проводять в мережі Інтернет, що не лише шкодить здоров'ю, а й збільшує ймовірність потрапляння під вплив різноманітних ризиків в цифровому середовищі. Одним з найрозповсюдженіших та найнебезпечніших ризиків для дитини в цифровому середовищі є прояви насильства та експлуатація.

Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу пропонуємо ознайомитись інформаційно-просвітницькими та профілактичними заходами та використовувати у  роботі   щодо запобігання насильству та експлуатації дітей в цифровому просторі, використовуючи довідкові матеріали, рекомендовані Міністерства освіти і науки України розміщені на сторинці нашого сайту  "Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в розділі "Булінг".

Інформація корисна для педагогів та батьків вихованців. Захистимо наших дітей разом!