Інтегроване заняття в групі молодшого дошкільного віку №9

21 жовт. 2021
Тема «Будемо здорові. Друзі та шкідники здоров’я»

У групі молодшого дошкільного віку пройшло заняття з формування навичок здорового способу життя у дітей дошкільного віку за темою: «Будемо здорові. Друзі та шкідники здоров’я».

Протягом заняття вихователь закріпляла уявлення дітей про те, що найбільше багатство людини - здоров`я. Формувала потребу дбати про своє здоров`я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати. Розповідала, що джерелом зміцнення здоров`я і запобігання хворобам є здоровий спосіб життя та безпечна поведінка у довкіллі. Давала елементарну інформацію про наявність в організмі мікроістот (віруси, бактерії, мікроби), які шкодять здоров`ю та розвивала здатність встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Доводила до свідомості дошкільників, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я, формувала негативне ставлення до них. Розвивала бажання вести активний спосіб життя, дбати про своє здоров`я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати. Розвивала мислення й комунікативні функції. Виховувала корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювала інтерес до занять фізкультурою і спортом. Виховувала вміння дотримуватися загальних правил і норм поведінки в спільній колективній діяльності. Розвивала слухове та зорове сприйняття, зорову увагу, дрібну моторику, пізнавальну активність.