Заняття з логіко-математичного розвитку

19 жовт. 2021
в групі старшого дошкільного віку №10

В групі старшого дошкільного віку №10 пройшло заняття з логіко-математичного розвитку за темою: ,,Краса національних символів". Мета заняття: дати дітям уявлення про число чотири, цифру 4; за наочни­ми моделями вчити аналізувати множини, визначати кількісний склад; формувати уявлення про склад числа з одиниць, з двох мен­ших чисел; вправляти у визначені чисел-сусідів, в умінні орієнтува­тися у часі, послідовно називати пори року; виховувати уважність.

Під час заняття використовувалися зошити для роботи з дітьми затверджені МОН.

В процесі заняття вихователем були продумані різноманітні методи і прийоми залучення уваги дітей. В ході виконання поставлених завдань - використовувала індивідуальний  підход, кожна дитина могла показати свої знання і вміння.  Під час заняття вихователь спілкувалася з дітьми на одному рівні, мова педагога зрозуміла, спокійна, доброзичлива по ситуації емоційна, вихователь грамотно застосовувала математичну термінологію, намагалася підтримувати у дітей інтерес до заняття на протязі всього часу.