Третій Харківський сімейний форум

20 лист. 2020
з 23 по 27 листопада 2020 року.

Шановні Батьки!

У рамках реалізації Комплексної програми реалізації тендерної та сімейної політики в місті Харкові на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 833/17 Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради в період з 23 по 27 листопада 2020 року проводитиметься Третій Харківський сімейний форум.

У зв’язку з карантином захід відбудеться у он-лайн форматі на YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» і з трансляцією на

Facebook-сторінці «Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради» кожного вечора з 1900 до 2030.

Протягом п'яти вечорів виступить п'ять спікерів:

1. листопада, Ольга Руднева - директорка фонду Олени Пінчук, виступ на тему «Коли, як і навіщо говорити з дітьми про секс»;
  2. листопада, Світлана Ісаєнко - кандидат медичних наук, психотерапевт, лікар-психіатр, виступ на тему «Самооцінка як базова потреба при побудові взаємовідносин в сім’ї»;
  3. листопада, Андрій Пєньков - кандидат медичних наук, лікар-педіатр, виступ на тему «Чому хворіють діти — міфи про імунітет»;
  4. листопада, Вікторія Базна - практичний психолог, корекційний педагог, виступ на тему «Виховання дітей без покарань та крику. Це реально?»;
  5. листопада, Катерина Мезіна - кандидат психологічних наук, практичний психолог, виступ на тему «Сім'я на карантині: Як створити погоду в домі».

На єдиній платформі, безкоштовно харків’яни зможуть поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі психології, медицини і виховання дітей, задати і отримати відповіді на питання.

Запрошуємо до участі!